Nowe zegarki G-Shock w stylu Vintage Rose Gold

Nie ma chyba bardziej eleganckiego połączenia niż czerń i złoto. Projektanci marki Casio G-Shock doskonale zdają sobie z tego sprawę i przygotowali nowe wydanie trzech popularnych zegarków ze swojej oferty właśnie w tego rodzaju kolorystyce czyli połączeniu czerni i różowego złota.

Już wkrótce będziemy mieli więc okazję zapoznać się z modelem GA-1100RG-1A Gravitymaster, GG-1000RG-1A Mudmaster oraz GN-1000RG-1A Gulfmaster.

Wszystkie wspomniane czasomierze mogą pochwalić się bardzo nowoczesnym projektem koperty oferując jednocześnie najwyższą wytrzymałość, która została ponadto ukierunkowana na specyficzne warunki w jakich przyjdzie im się znaleźć. I tak model G-shock Mudmaster został specjalnie zabezpieczony przed działaniem wody oraz błota. Zegarek Gulfmaster zaprojektowano z myślą o osobach często przebywających na morzu, a odmiana Gravitymaster specjalnie dla pilotów lotniczych i osób mających związek z lotnictwem.

Każdy ze wspomnianych na wstępie modeli zegarków jest zatem idealnie przystosowany do pracy w trudnych warunkach. W rzeczywistości jedynie niewielki procent osób wykorzysta w pełni drzemiący potencjał tych czasomierzy, nie jest to jednak w żaden sposób ich wada. Zadaniem modeli G-Shock jest wywołanie u użytkownika poczucia, iż to właśnie z nimi na swoim nadgarstku będzie on w stanie stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu.

Modele G-Shock mogą pochwalić się licznymi sensorami oraz bogatą funkcjonalnością jak wbudowany kompas czy też barometr. Można je również nazwać rozwiązaniami hybrydowymi jako, że godzina wyświetlana jest w nich zarówno w sposób analogowy jak i przy użyciu wyświetlacza LCD. Idealne rozwiązanie dla miłośników klasycznych zegarków jak i tych preferujących nowoczesne rozwiązania.

Tradycyjnie jak w przypadku innych modeli z rodziny G-Shock zegarki charakteryzują się sporymi rozmiarami koperty sięgającymi od 52mm dla modelu Gravitymaster do 55.3 mm dla zegarka z rodziny Mudmaster. Fani masywnych zegarków mogą więc już zacierać ręce. Nowe modele mają pojawić się w ofercie producenta na początku lutego 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *