Marki, które zawładnęły męskim i kobiecym światem – Cluse i G-Shock – sprawdź promocje!

Cluse - promocja 15% na zegarki Cluse

Niewiele jest zegarkowych marek, które potrafią zawładnąć umysłami miłośników czasomierzy na całym świecie. A już na pewno rzadko kiedy jakakolwiek marka potrafi zdobyć taką rzeszę fanów, jak Cluse i G-Shock.

Dlaczego akurat te dwie marki osiągnęły status legendy?

Odpowiedzią na to pytanie jest z pewnością dobry marketing, ale nie tylko. Niemniej istotne jest zrozumienie potrzeb rynku. Weźmy na przykład rynek zegarków damskich, gdzie nadal brakuje modeli o minimalistycznej stylistyce, dostępnych w przystępnych cenach. W tę lukę idealnie wpisało się Cluse.

Można spokojnie powiedzieć, że połączenie tradycyjnych i nowoczesnych elementów to znak rozpoznawczy marki Cluse I pomimo zastrzeżeń fanów marek „premium” do jakości wykonania czy komponentów, z jakich składają się te zegarki, kobiety na całym świecie pokochały markę.

I tak jak G-Shock zawładnął wielkim ekranem, tak marka Cluse szturmem wzięła magazyny modowe, blogi i serwisy społecznościowe.

Zwłaszcza te dwie ostatnie pozycje zostały mocno obsadzone. Większość blogerek modowych lub influencerek na Instagramie czy Facebooku pozowała do swoich sesji z zegarkiem Cluse na nadgarstku.

Dobrze przemyślenia ekspozycja reklamowa marki sprawiła, że dzisiaj Cluse jest chyba najpopularniejszą marką zegarkową wśród pań, które są na bieżąco z trendami mody.

W związku z tym, że wiosna za pasem, mamy dla was, drogie Panie, promocję. Przy zakupie zegarków marki Cluse, dostępnych w naszym butiku, otrzymacie 15% dodatkowego rabatu.

Kod promocyjny jaki należy podać przy zakupie to: MIN15CL

To nie koniec niespodzianek. Mamy też coś dla Panów.

Nie bez przyczyny na wstępie wspomnieliśmy o marce G-Shock. Linia tych zegarków powstała w 1983 roku, w wyniku prac nad wstrząsoodpornym zegarkiem, który wytrzyma upadek na twardą powierzchnię z wysokości co najmniej 10 metrów.

O tym zapewne wie wiele osób. Ale już fakt, że pierwszym modelem zegarka G-Shock był DW-5000C, który został wykorzystany w sławnej reklamie telewizyjnej, gdzie hokeiści używali go zamiast krążka – znają pewnie nieliczni.
Zegarek ten pojawił się też na nadgarstku Keanu Reevsa w filmie Speed: Niebezpieczna szybkość. Póżniej czasomierz zagrał w jeszcze kilku filmach i mimo początkowego, nieprzychylnego przyjęcia przez Japończyków, w Stanach Zjednoczonych stał się zegarkiem kultowym.

Kolekcja G-Shock dzieli się na kilka grup i w naszym sklepie możecie wybierać spośród wielu modeli tej marki.
Ostatnio poszerzyliśmy odrobinę asortyment i przy tej okazji mamy prezent również dla fanów G-Shocków: 5% dodatkowego rabatu na wszystkie modele dostępne w naszym sklepie.

Kod promocyjny jaki należy podać przy zakupie to: MIN5SHO

Promocja ważna do 16 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *