ICE-WATCH – nowa marka w portfolio Minuta.pl

Zegarek garniturowy Davosa Heritage quartz

Nadchodzą ciepłe dni w związku z czym warto odświeżyć garderobą. Po zakupie nowych butów, koszulek i spodni wypadałoby też kupić nowy zegarek. 

Ten, mając na uwadze zbliżające się lato, może być kolorowy i lekko ekstrawagancki, dlatego też doskonałym wyborem wiosnę i lato może okazać się, któryś z modeli ICE-WATCH.

Dla kogo skierowane są zegarki tej marki?

Głównie dla osób kochających dobrą zabawę. Zegarki ICE-WATCH mają dość prowokacyjny i kreatywny wygląd, dlatego też nie będą najlepszym wyborem dla każdego.

Cechy, za które użytkownicy najbardziej cenią tego producenta to dobra jakość w przystępnej cenie. Japońskie mechanizmy Miyota i wodoszczelność do 10ATM, dzięki czemu z zegarkiem można się kąpać i pływać. Dodatkowo wszystkie zegarki poddawane są surowej kontroli jakości.

ICE-WATCH to także unikalna kolekcja BMW Motorsport dla prawdziwych fanów motoryzacji.

Z tarczą w kolorach: granatowym, czerwonym i białym, współgrającą idealnie z trójkolorowym paskiem i chronografem BMW. Pierre Leclercq – jeden z projektów BMW – współpracując z ICE-WATCH ujął identyfikację BMW Motorsport w najdrobniejszym detalu.

Wzornictwo Ice-Watch jest proste, lecz dokładnie przemyślane, zawsze rozpoznawalne i dostępne w szerokiej gamie kolekcji i odcieni.

O popularności tej marki świadczy też gwałtowny wzrost sprzedaży.

Prawie 10 milionów zegarków ICE-WATCH zostało sprzedanych w przeciągu sześciu ostatnich lat. Na początku swojej działalności, około 2007 roku firma sprzedała raptem kilka tysięcy zegarków, ale juz w 2012 roku było to ponad 4 miliony modeli.

Warty odnotowania jest również fakt, że marka z ponad 5 milionami fanów na Facebooku była pierwszą belgijską marką, która przekroczyła milion polubień na tym największym na świecie portalu społecznościowym.

Znana belgijska marka trafiła do naszego asortymentu z początkiem marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *